Služby

Veľkoobchod pneumatík

Pre svojich zmluvných partnerov, ktorí spoločne s nami budujú predajnú sieť, spoločnosť Baltyre poskytuje zaujímavý systém veľkoobchodných zliav a bonusov na dovážané značky pneumatík. Dôraz kladieme na dlhodobú a vzájomnú spoluprácu, pri ktorej zabezpečujeme našim partnerom rozvoz tovaru, dodržiavanie zmluvných podmienok, maximálne možnú stabilitu cien a výbornú dostupnosť tovaru počas celého roku.

Pneuservis a maloobchod

V moderne vybavených pneuservisoch Beluša a Partizánske ponúkame užívateľom kvalifikovaný personál a širokú škálu služieb zahŕňajúcu:

Otváracie hodiny pneuservis Beluša

Pondelok - piatok: 7:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Otváracie hodiny pneuservis Partizánske

Pondelok - piatok: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Autoservis

Pre naších stálych zákazníkov sme rozšírili ponuku služieb aj autoservis pre osobné a nákladné automobily s moderným vybavením, diagnostikou a opravami všetkých druhov závad a prípravou vozidiel na STK. Služby ponúkané autoservisom Baltyre:

Otváracie hodiny autoservis Beluša

Pondelok - piatok: 7:00 - 16:00

Prenájom parkovacích plôch

V rámci ohradeného nepretržite stráženého areálu v Beluši ponúkame parkovacie plochy s jednoduchým prístupom a výbornou polohou pri diaľnici D1. Neustále sa rozširujúca ponuka služieb v tejto oblasti zahŕňa: prenájom parkovacej plochy pre kamióny a osobné automobily zamestnancov, celoročná údržba plôch a prístupových ciest, prenájom kancelárskych priestorov pri dlhodobom parkovaní, pneuservisné služby, čerpaciu stanicu.

Prenájom skladov

V stráženom areáli v Beluši Vám firma Baltyre ponúka: skladovacie priestory v rôznom rozsahu a s roznymi parametrami, skladovanie vo verejnom colnom sklade, prenájom vysokozdvižného vozíka alebo nakladacej techniky pri sypkých materiáloch, skladovanie tekutín vo veľkokapacitných nádržiach.

Špedícia a autodoprava

Špecializované stredisko spoločnosti Baltyre ponúka:

Čerpacia stanica

Pre obyvateľov regiónu naša firma otvorila v roku 2011 čerpaciu stanicu so stojanom pre osobné automobily s palivami NATURAL 95 a DIESEL a s rýchlostojanom pre nákladné automobily DIESEL. Súčasťou čerpacej stanice je aj príjemne vonkajšie posedenie s občerstvením a  FREE WI FI. 

Pre svojich zákazníkov na čerpacej stanici ponúkame výhradne palivá nakupované od skupiny MOL (Slovnaft), alebo ORLEN (Unipetrol) ktoré sú dodávané zmluvne a so zaručenou tradičnou kvalitou tradičných európskych rafinérii. Novinkou je predaj plne aditivovaných kvalitných paliv ULTRA za nezmenenú minimálnu cenu od roku 2014.

Kontrola kvality predavaných palív je zabezpečená zmluvnou pravidelnou kontrolou renomovanou nadnárodnou  firmou SGS. 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:  6:30 - 22:00
Sobota- Nedeľa:     6:30 - 22:00

×