Výrobca CORDIANT

Logo CORDIANT

Firma Cordiant vyrába viac ako 300 modelov a veľkostí pneumatík.

Hlavné značky sú Cordiant (osobné a ľahké nákladné pneumatiky), Cordiant Professional (nákladné pneumatiky), Tyrex all steel (nákladné pneumatiky). Cordiant je prvá ruská firma, ktorá spustila výrobu komplexnú produktovú radu celooceľových nákladných pneumatík (all steel).

Aplikuje najinovatívnejšie a veľmi pokročilé technológie na výrobu, konštrukciu a testovanie pneumatík. Toto je nasledované úspešným zahájením výroby vo veľkom meradle v moderných výrobných prevádzkach. So svojou škálou kvalitných výrobkov, Cordiant dodáva pneumatiky veľkým ruským aj medzinárodným výrobcom automobilov, nákladných automobilov, autobusov a trolejbusov.

ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001 certifikácia potvrdzuje vysokú úroveň ochrany životného prostredia, rovnako ako aj nenarúša ochodné procesy v rámci spoločnosti. Súlad s predpismi zriadenými Hospodárskou komisiou OSN pre Európu č.30, 54, 117 zaručuje vysokú kvalitu všetkých produktov a and dôsledné technické vlastnosti. Spoločnosť exportuje svoje produkty do viac ako 30 krajín v rámci Európy, do Latinskej Ameriky, Ruska, či státov CIS a stredného východu.

Katalógy

application/pdf
5.3 MB
application/pdf
5.6 MB
application/pdf
6.8 MB
application/pdf
21.6 MB
×